PRODUKCJA I SPRZEDAŻ
STALI CIĄGNIONYCH

acciai trafilati

Stale ciągnione LUCEFIN

Od 1973 roku Grupa Lucefin jest liderem w produkcji i sprzedaży stali wykańczanych na zimno: ciągnionych, łuszczonych i szlifowanych.

Czy szukają Państwo stali ciągnionych?

Od ponad 50 lat firma LUCEFIN oferuje szeroki asortyment stali ciągnionych, wykonanych starannie i profesjonalnie, dostosowanych do wszystkich specyficznych wymagań.
trafilix-produzione-lavorazione-barre-acciaio-trafilate

OBRÓBKI NASZYCH STALI

Stale ciągnione, szlifowane, łuszczone i walcowane w szerokiej gamie kształtów i rozmiarów, takich jak płaskowniki, pręty okrągłe, kwadratowe, sześciokątne i kształtowniki specjalne.

Stale tworzone z wykorzystaniem najlepszych i najbardziej zaawansowanych technologii pod kontrolą nowoczesnych instalacji, produkowane przez firmy Trafilix, Tre Valli Acciai, Trafitec i Trafil Czech, są zarządzane oraz szybko i sprawnie sprzedawane przez nasze magazyny Acciai Brianza, Comet Acciai, Cosmo Acciai, Nuova Bassani, Sidermarca, Siderconero i Tramet.

Stale Ciągnione

TONDI

Stale szlifowane

produzione-acciai-rettificati

Stale ŁUSZCZONE

produzione-acciai-pelati

WSZYSTKIE STALE GRUPY

PRODUKCJA I SPRZEDAŻ STALI OBRABIANYCH NA ZIMNO

Stale obrabiane na zimno o różnych kształtach i rozmiarach. Najszersza gama produktów ciągnionych, łuszczonych, walcowanych i szlifowanych, stworzona i eksportowana na cały świat.

DYSTRYBUCJA STALI OBRABIANYCH NA GORĄCO

Wysoko kwalifikowane materiały, odpowiednie do specyficznych zastosowań, charakteryzują się zawsze najwyższymi standardami jakości.

CERTIFIKATY LUCEFIN

Dzięki wyspecjalizowanemu personelowi od zawsze prowadzimy politykę zarządzania przedsiębiorstwem połączoną z uwzględnieniem głównych certyfikatów - systemu i produktu. Są one postrzegane jako narzędzia rozwoju wzmacniające całą strukturę organizacyjną, które dotyczą wszystkich kwestii związanych z firmą: od jakości obróbki, po poszanowanie środowiska naturalnego oraz zdrowie i bezpieczeństwo pracowników.

KARTY TECHNICZNE

Niektóre stale nadające się dla produktów ciągnionych:

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania DODATKOWYCH informacji
na temat stali CIĄGNIONYCH

GRUPA LUCEFIN

od 1973 roku jest liderem w produkcji / sprzedaży stali ciągnionych, szlifowanych, łuszczonych i walcowanych w szerokiej gamie kształtów i rozmiarów, takich jak płaskowniki, pręty okrągłe, kwadratowe, sześciokątne i kształtowniki specjalne

Siedziba statutowa 

Via Ruc, 30
25040 Esine (BS) | Italia
Tel. +39 0364 36 76 11
Fax +39 0364 34 43 91
Email:  contact@lucefin.com 

 

Dział Sprzedaży, Kupna i Marketingu 

Via Stassano, 22
25047 Darfo Boario Terme (BS)
Italia Tel. +39 0364 36 76 00
Fax +39 0364 34 43 91
Email: contact@lucefin.com

(c) Copyright LUCEFIN S.p.A.
Privacy Policy e Cookie Policy

IT_IT