Produkcja i sprzedaż

PRĘTY STALOWE ŁUSZCZONE

Pręty stalowe łuszczone LUCEFIN

Od 1973 roku Grupa Lucefin jest liderem w produkcji i sprzedaży stalowych prętów wykańczanych na zimno: ciągnionych, łuszczonych i szlifowanych.

Czy szukają Państwo
prętów stalowych łuszczonych?

Od ponad 50 lat firma LUCEFIN, produkując i sprzedając, dostarcza szeroki asortyment prętów łuszczonych, wykonanych starannie i profesjonalnie, dostosowanych do wszystkich specyficznych wymagań.
trafilix-produzione-lavorazione-barre-acciaio-trafilate

OBRÓBKI NASZYCH STALI

Stale ciągnione, szlifowane, łuszczone i walcowane w szerokiej gamie kształtów i rozmiarów, takich jak płaskowniki, pręty okrągłe, kwadratowe, sześciokątne i kształtowniki specjalne.

Stale tworzone z wykorzystaniem najlepszych i najbardziej zaawansowanych technologii pod kontrolą nowoczesnych instalacji, produkowane przez firmy Trafilix, Tre Valli Acciai, Trafitec i Trafil Czech, są zarządzane oraz szybko i sprawnie sprzedawane przez nasze magazyny Acciai Brianza, Comet Acciai, Cosmo Acciai, Nuova Bassani, Sidermarca, Siderconero i Tramet

Stale Ciągnione

TONDI

Pręty szlifowane

produzione-acciai-rettificati

Stale ŁUSZCZONE

produzione-acciai-pelati

CERTIFIKATY LUCEFIN

Dzięki wyspecjalizowanemu personelowi od zawsze prowadzimy politykę zarządzania przedsiębiorstwem połączoną z uwzględnieniem głównych certyfikatów - systemu i produktu. Są one postrzegane jako narzędzia rozwoju wzmacniające całą strukturę organizacyjną, które dotyczą wszystkich kwestii związanych z firmą: od jakości obróbki, po poszanowanie środowiska naturalnego oraz zdrowie i bezpieczeństwo pracowników.

KARTY TECHNICZNE

Niektóre stale nadające się dla prętów łuszczonych::

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania DODATKOWYCH informacji na temat PRĘTÓW STALOWYCH

GRUPA LUCEFIN

od 1973 roku jest liderem w produkcji / sprzedaży stali ciągnionych, szlifowanych, łuszczonych i walcowanych w szerokiej gamie kształtów i rozmiarów, takich jak płaskowniki, pręty okrągłe, kwadratowe, sześciokątne i kształtowniki specjalne
gruppo-lucefin

Siedziba statutowa 

Via Ruc, 30
25040 Esine (BS) | Italia
Tel. +39 0364 36 76 11
Fax +39 0364 34 43 91
Email:  contact@lucefin.com 

 

Dział Sprzedaży, Kupna i Marketingu

Via Stassano, 22
25047 Darfo Boario Terme (BS)
Italia Tel. +39 0364 36 76 00
Fax +39 0364 34 43 91
Email: contact@lucefin.com

(c) Copyright LUCEFIN S.p.A.
Privacy Policy e Cookie Policy

IT_IT