Výroba a Prodej

TAŽENÉ OCELOVÉ TYČE

Od roku 1973 je skupina Lucefin lídrem ve výrobě a prodeji ocelí přetvářených za studena: tažených, loupaných a broušených tyčí.

VÝROBA A PRODEJ ZA STUDENA ZPRACOVÁVANÉ OCELI

Za studena zpracovávané oceli v různých průřezech a velikostech. Nejširší sortiment tažených, loupaných, válcovaných a broušených tyčí, které se vyrábějí a vyvážejí do celého světa.

DISTRIBUCE ZA TEPLA ZPRACOVÁVANÉ OCELI

Vysoce kvalifikované materiály vhodné pro specifické aplikace, které se vždy vyznačují nejvyššími standardy kvality.

Sháníte TAŽENÉ OCELI?

Již více než 50 let společnost LUCEFIN zajišťuje výrobu a prodej širokého sortimentu tažených ocelí různých typů a profilů, které jsou pečlivě a profesionálně zpracovávány tak, aby zaručily dodávky přizpůsobené jakýmkoliv specifickým požadavkům.
trafilix-produzione-lavorazione-barre-acciaio-trafilate

ZPRACOVÁNÍ NAŠICH OCELÍ

Tažené, broušené, loupané a válcované ocelové tyče v široké škále průřezů a velikostí, jako jsou ploché, kruhové, čtvercové, šestihranné tyče a speciální profily. Oceli navržené pomocí nejlepší a nejmodernější technologie a kontrolované pomocí sofistikovaných zařízení jsou vyráběny společnostmi Trafilix, Tre Valli Acciai, Trafitec a Trafil Czech a pohotově a operativně spravovány a prodávány našimi sklady Acciai Brianza, Comet Acciai, Cosmo Acciai, Nuova Bassani, Sidermarca, Siderconero a Tramet.

Tažené oceli

TONDI

Broušená ocel

produzione-acciai-rettificati

LOUPANÁ ocel

produzione-acciai-pelati

CERTIFIKACE SKUPINY LUCEFIN

Díky našemu zkušenému personálu jsme vždy uplatňovali politiku řízení společnosti, která odpovídá hlavním systémovým a výrobkovým certifikacím. Ty jsou považovány za prostředek růstu k posílení celé organizační struktury a jsou zaměřeny na všechny otázky společnosti: od kvality zpracování až po respektování životního prostředí a péči o zdraví a bezpečnost pracovníků.

TECHNICKÉ LISTY

Některé z dostupných ocelí pro tažené výrobky:

Kontaktujte nás pro VÍCE informací o NAŠICH TAŽENÝCH OCELÍCH

SKUPINA LUCEFIN

Od roku 1973 přední výrobce a prodejce tažených ocelí
gruppo-lucefin
Tažené, broušené, loupané a válcované oceli v široké škále průřezů a velikostí, jako jsou ploché, kruhové, čtvercové, šestihranné a speciální profily. Oceli navržené pomocí nejlepší a nejmodernější technologie a kontrolované pomocí sofistikovaných zařízení jsou vyráběny společnostmi Trafilix, Trevalli Acciai, Trafitec a Trafil Czech a pohotově a operativně spravovány a prodávány z našich skladů Acciai Brianza, Comet Acciai, Cosmo Acciai, Nuova Bassani, Sidermarca, Siderconero a Tramet.

Sídlo společnosti 

Via Ruc, 30
25040 Esine (BS) | Italia
Tel. +39 0364 36 76 11
Fax +39 0364 34 43 91
Email:  contact@lucefin.com 

 

Oddělení obchodu, nákupu a marketingu

Via Stassano, 22
25047 Darfo Boario Terme (BS)
Italia Tel. +39 0364 36 76 00
Fax +39 0364 34 43 91
Email: contact@lucefin.com

(c) Copyright LUCEFIN S.p.A.
Privacy Policy e Cookies Law

IT_IT